Bu belgeyi çalışmalarımızı yürütürken çocukların daha iyi ve güvende hissetmeleri için yetişkinler olarak sorumluluklarımızı yazmak için oluşturduk. Belgenin ilk bölümünde BİLGİ Çoça hakkında bilgi, hedeflerimiz ve çocuklarla çalışmalarımız yer alıyor. İkinci bölümde bu belgeyi hazırlama amacımıza, belgede kullanılan kavramların hangi anlama geldiğine, çocukların iyi ve güvende hissetmesi için nelere dikkat etmemiz gerektiğine yer verdik. Son bölümde çocukların rahatsız hissettikleri durumlarda BİLGİ Çocuk Çalışmaları’na bunu nasıl bildirebilecekleri yer alıyor.

Bu belgenin, ihtiyaçlara ve gelen önerilere göre değişikliğe açık olmasını önemsiyoruz. Bu  belgeyi çocuklara nasıl anlatabileceğimiz üzerine çocuklarla birlikte bir süredir çalışıyoruz. Kısa bir süre sonra çocuklar için hazırladığımız halini de internet sitemizde paylaşacağız.

 

“BİLGİ Çoça Çocuk Güvenliği Politika Belgesi”ni indirmek için tıklayın. 

Yetişkinler olarak bize bildirmek istediğiniz konular için “Yetişkinler İçin Bildirim Formu”nu kullanabilirsiniz.

Çocuklar olarak bize bildirmek istediğiniz konular için “Çocuklar İçin Bildirim Formu”nu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 0212 311 7567 ofis telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.